प्राबिधिक सहायकको लिखित परीक्षाको नतिजा प्रकाशनको सूचना

स्वच्छ, सुन्दर र शान्त त्रियुगा नगरी। समतामूलक – सम्बृद्ध समाज हाम्रो जिम्मेबारी ।। 

Staff

Designation: खरिदार
Photo Name Designation Section Email Phone
- खरिदार
अम्बिका प्रसाद धमला खरिदार ९८५२८३५१२२
उमेश घिमिरे खरिदार
फग कुमारी कट्टेल खरिदार administration
राकेश कुमार चौधरी खरिदार
वेदनाथ ढुंगाना खरिदार
सुन्दर देव चौधरी खरिदार
सुशिला राउत खरिदार
Designation: वडा सहायक
Photo Name Designation Section Email Phone
अच्युतम काफ्ले वडा सहायक
किशोर कुमार चौधरी वडा सहायक
कृष्णा कुमरी काफ्ले वडा सहायक
गोबिन्दराज कोइराला वडा सहायक
दल बहादुर दनुवार वडा सहायक
दिलिप कुमार खड्का वडा सहायक
नारायण प्रसाद ढुंगाना वडा सहायक
बिर बहादुर दनुवार वडा सहायक
बिष्णु कुमार दनुवार वडा सहायक
राम सेवक चौधरी वडा सहायक
श्रबन कुमार चौधरी वडा सहायक
Designation: नगर सहजकर्ता
Photo Name Designation Section Email Phone
अम्बिका कुमरी चौधरी नगर सहजकर्ता
Designation: सुचना प्रविधि अधिकृत
Photo Name Designation Section Email Phone
ई रुपक तिम्सिना सुचना प्रविधि अधिकृत सुचना तथा संचार प्रबिधि शाखा ito.triyugamun@gmail.com 9842457680
Designation: हल्का सवारी चालक
Photo Name Designation Section Email Phone
उमेश चौधरी कलवार हल्का सवारी चालक
गणेश कुमार बानियाँ हल्का सवारी चालक
तारा बहादुर राई हल्का सवारी चालक
दिलिप कुमार श्रेष्ठ हल्का सवारी चालक
Designation: लेखा अधिकृत
Photo Name Designation Section Email Phone
केशब कुमार कार्की लेखा अधिकृत लेखा 9852026979
Designation: ना.सु
Photo Name Designation Section Email Phone
खड्ग बहादुर खड्का ना.सु ९८४१८२९४००
गुरु प्रसाद ढकाल ना.सु
Designation: खा पा स टे
Photo Name Designation Section Email Phone
गीता थापा खा पा स टे
Designation: इलेक्ट्रीसियन
Photo Name Designation Section Email Phone
गोपाल चौधरी इलेक्ट्रीसियन
रंजित कुमार चौधरी इलेक्ट्रीसियन
Designation: इन्जिनियर
Photo Name Designation Section Email Phone
घनश्याम चौधरी इन्जिनियर ९८५२८३०४६९
Designation: कार्यालय सहयोगी
Photo Name Designation Section Email Phone
पदम बहादुर दनुवार कार्यालय सहयोगी
वसन्त कुमार खड्का कार्यालय सहयोगी
Designation: सव. ओभरसियर
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रमोद बानिया सव. ओभरसियर ९८४२९१७२५६
वसन्त कुमार दनुवार सव. ओभरसियर
Designation: लेखापाल
Photo Name Designation Section Email Phone
बाबु राजा प्रजापति लेखापाल
श्याम प्रशाद भण्डारी लेखापाल ९८४२८२८६००
Designation: प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत
Photo Name Designation Section Email Phone
बिदुर प्रसाद खनाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत 9852838111
Designation: अमिन
Photo Name Designation Section Email Phone
भवनाथ सिग्देल अमिन
Designation: जन स्वास्थ्य अधिकृत
Photo Name Designation Section Email Phone
राम सेवक यादब जन स्वास्थ्य अधिकृत ९८४२८३२०११