FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
पुरुषोत्तम ढकाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन cao.triyugamun@gmail.com 9852838111 -20
एक वहादुर राउत अधिकृतस्तर सातौ शिक्षा education.triyugamun@gmail.com 9842826273 -19
विनया बस्नेत अधिकृतस्तर सातौ लेखा 9862964163 -19
विश्वजित राई सूचना अधिकारी सामाजिक विकास शाखा suchanaadhikari@triyugamun.gov.np 9852831554 -19
किरण कुमार कार्की अधिकृतस्तर सातौ स्वास्थ शाखा triyugahealth@gmail.com 9842824361 -19
राजकुमार खड्का अधिकृतस्तर सातौ शाखा प्रमुख,आर्थिक विकास शाखा 9852831600 -19
निर्मलकुमार विश्वास चौधरी ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852835012 -18
ई रुपक तिम्सिना सुचना प्रविधि अधिकृत सुचना तथा संचार प्रबिधि शाखा ito.triyugamun@gmail.com 9842457680 -18
रमेश चन्द्र ढुंगाना ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852838666 -18
इन्द्र नारायण चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ पशु स्वास्थ्य शाखा 9842837163 -18
अजन्ता पौडेल अधिकृतस्तर छैटौ भूमि व्यवस्थापन शाखा -18
कृपाराम चौधरी कानुनी परामर्श विज्ञ न्यायिक समिति सचिवालय 9842876999 -18
अवध कुमार चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ स्वास्थ्य शाखा 9852835377 -18
पम्फा घले( निशा) शाखा अधिकृत रोजगार शाखा pmep.tnp.udpr2018@gmail.com 9852829222 -18
राेशन कुमार नायक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842995132 -17
विवश थापा कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9862945884 -17
नविन चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842576185 -17
सन्ताेष काफ्ले सहायकस्तर पाँचौ न्यायिक समिति सचिवालय triyugajustice@gmail.com 9842876999 -17
प्रमिला दनुवार सहायकस्तर पाँचौ कृषि विकास शाखा 9842869265 -17
जयशंकर मल्लिक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9808993274 -17
लता घिमिरे MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9842977482 -17
गुरु प्रसाद ढकाल सहायकस्तर पाँचौ राजश्व शाखा 9852835013 -17
राेनिशा खतिवडा सहायकस्तर पाँचौ योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9865490734 -17
मिलन दनुवार सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842909344 -17
शिराेमणि खतिवडा MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9852835078 -17
बाबु राजा प्रजापति सहायकस्तर पाँचौ लेखा 9852830300 -17
कृष्ण कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9860776625 -17
निर्मला दाहाल सहायकस्तर पाँचौ आर्थिक विकास शाखा 9862800050 -17
सन्ताेष शाह कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9847169143 -17
विर वहादुर दनुवार सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9811748456 -16
आनन्दकुमार चौधरी सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा -16
उमेश घिमिरे सहायक चौथाे प्रशासन 9842825928 -16
अम्बिका प्रसाद धमला सहायक चौथाे आलेप ९८५२८३५१२२ -16
भगवति खतिवडा सहायक चौथाे शिक्षा 9842905285 -16
वेदनाथ ढुंगाना सहायक चौथाे जिन्सी/भण्डार 9842837375 -16
श्रवण कुमार चौधरी सहायक चौथाे पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842850527 -16
दिपक शर्मा फुयल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
अम्विका कुमारी चौधरी सहायक चौथाे सामाजिक विकास शाखा 9842837151 -16
सुशिला राउत सहायक चौथाे सामाजिक विकास शाखा 9852890114 -16
पुष्पराज पाेखरेल सहायक चौथाे न्यायिक समिति सचिवालय 9842826328 -16
सुन्दर देव चौधरी सहायक चौथाे जिन्सी/भण्डार 9815725182 -16
दिनेश पोखरेल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
शशी कार्की सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
फग कुमारी कट्टेल सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9842902084 -16
सीताराम चौधरी कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा -15
भक्त बहादुर दनुवार अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842916468 -15
वसन्त कुमार दनुवार अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842862933 -15
भक्त बहादुर नेपाली अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842861887 -15
सोमबहादुर दनुवार कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा 9842876224 -15
विष्णु तामाङ्ग अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9847169855 -15
मीनबहादुर थापा कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा -15
विमला खड्का फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा 9862401640 -15
कृष्ण प्रसाद खतिवडा स.क अपरेटर स्वास्थ्य शाखा 9842846016 -15
टिकाराम गुरागाँई अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842838425 -15
भवनाथ सिग्देल अमिन पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9841578565 -14
प्रदिप बानिँया अमिन पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842983989 -14
उषा दनुवार सामाजिक परिचालक योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9863002663 -14
राजेश मरिक कार्यालय सहयोगी स्वास्थ्य शाखा -13
रामवती चौधरी कार्यालय सहयोगी कृषि विकास शाखा -13
कुविरमान दनुवार कार्यालय सहयोगी पशु स्वास्थ्य शाखा -13
नवराज रेग्मी कार्यालय सहयोगी शिक्षा -13
सिर्जना राई कार्यालय सहयोगी प्रशासन -13
प्रकाश कुमार नेपाली कार्यालय सहयोगी न्यायिक समिति सचिवालय 9842947566 -13
गीता थापा खा पा स टे -13
डम्बर बहादुर श्रेष्ठ हल्का सवारी चालक प्रशासन 9868196711 -12
श्यामकुमार चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842947996 -12
पुजन थापा हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842826321 -12
प्रेम बहादुर आले हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842837243 -12
योगेश चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9825793281 -12
घनश्याम चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन ९८५२८३०४६९ 10
राम सेवक चौधरी सहायक चौथाे पशु स्वास्थय शाखा 15
अच्युतम काफ्ले वडा सहायक दर्ता चलानी 17
श्रबन चौधरी खा पा स टे पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842965541 20
नारायण प्रसाद ढुंगाना वडा सहायक दर्ता चलानी 9842946824 20
तारा बहादुर राई हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842824140 20