FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
पुरुषोत्तम ढकाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन cao.triyugamun@gmail.com 9852838111 -20
विनया बस्नेत अधिकृतस्तर सातौ लेखा 9862964163 -19
विश्वजित राई सूचना अधिकारी सामाजिक विकास शाखा suchanaadhikari@triyugamun.gov.np 9852831554 -19
किरण कुमार कार्की अधिकृतस्तर सातौ स्वास्थ शाखा triyugahealth@gmail.com 9842824361 -19
राजकुमार खड्का अधिकृतस्तर सातौ शाखा प्रमुख,आर्थिक विकास शाखा 9852831600 -19
शिव कुमारी राउत अधिकृतस्तर सातौ सामान्य प्रशासन 9862842428 -19
एक वहादुर राउत अधिकृतस्तर सातौ शिक्षा education.triyugamun@gmail.com 9842826273 -19
रमेश चन्द्र ढुंगाना ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852838666 -18
माधव राउत अधिकृतस्तर छैटौ कृषि विकास शाखा 9852835558 -18
इन्द्र नारायण चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ पशु स्वास्थ्य शाखा 9842837163 -18
ई रुपक तिम्सिना सुचना प्रविधि अधिकृत सुचना तथा संचार प्रबिधि शाखा ito.triyugamun@gmail.com 9842457680 -18
अजन्ता पौडेल अधिकृतस्तर छैटौ भूमि व्यवस्थापन शाखा -18
कृपाराम चौधरी कानुनी परामर्श विज्ञ न्यायिक समिति सचिवालय 9842876999 -18
विष्णु खत्री अधिकृतस्तर छैटौ योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक -18
घनश्याम पोखरेल अधिकृतस्तर छैटौ वन,वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन 9842944877 -18
अवध नारायण चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ स्वास्थ्य शाखा 9852835377 -18
पम्फा घले( निशा) शाखा अधिकृत रोजगार शाखा pmep.tnp.udpr2018@gmail.com 9852829222 -18
निर्मलकुमार विश्वास चौधरी ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852835012 -18
नविन चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842576185 -17
सन्ताेष काफ्ले सहायकस्तर पाँचौ न्यायिक समिति सचिवालय triyugajustice@gmail.com 9842876999 -17
जयशंकर मल्लिक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9808993274 -17
प्रमिला दनुवार सहायकस्तर पाँचौ कृषि विकास शाखा 9842869265 -17
लता घिमिरे MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9842977482 -17
गुरु प्रसाद ढकाल सहायकस्तर पाँचौ राजश्व शाखा 9852835013 -17
राेनिशा खतिवडा सहायकस्तर पाँचौ योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9865490734 -17
मिलन दनुवार सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842909344 -17
शिराेमणि खतिवडा MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9852835078 -17
बाबु राजा प्रजापति सहायकस्तर पाँचौ लेखा 9852830300 -17
कृष्ण कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9860776625 -17
निर्मला दाहाल सहायकस्तर पाँचौ आर्थिक विकास शाखा 9862800050 -17
सन्ताेष शाह कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9847169143 -17
राेशन कुमार नायक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842995132 -17
विवश थापा कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9862945884 -17
भगवति खतिवडा सहायक चौथाे शिक्षा 9842905285 -16
वेदनाथ ढुंगाना सहायक चौथाे जिन्सी/भण्डार 9842837375 -16
श्रवण कुमार चौधरी सहायक चौथाे पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842850527 -16
सुशिला राउत सहायक चौथाे सामाजिक विकास शाखा 9852890114 -16
दिपक शर्मा फुयल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
अम्विका कुमारी चौधरी सहायक चौथाे सामाजिक विकास शाखा 9842837151 -16
सुन्दर देव चौधरी सहायक चौथाे जिन्सी/भण्डार 9815725182 -16
पुष्पराज पाेखरेल सहायक चौथाे न्यायिक समिति सचिवालय 9842826328 -16
दिनेश पोखरेल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
शशी कार्की सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788 -16
फग कुमारी कट्टेल सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9842902084 -16
उमेश घिमिरे सहायक चौथाे प्रशासन 9842825928 -16
विर वहादुर दनुवार सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9811748456 -16
आनन्दकुमार चौधरी सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा -16
अम्बिका प्रसाद धमला सहायक चौथाे आलेप ९८५२८३५१२२ -16
भक्त बहादुर दनुवार अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842916468 -15
वसन्त कुमार दनुवार अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842862933 -15
भक्त बहादुर नेपाली अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842861887 -15
सोमबहादुर दनुवार कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा 9842876224 -15
विष्णु तामाङ्ग अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9847169855 -15
मीनबहादुर थापा कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा -15
विमला खड्का फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा 9862401640 -15
टिकाराम गुरागाँई अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842838425 -15
कृष्ण प्रसाद खतिवडा स.क अपरेटर स्वास्थ्य शाखा 9842846016 -15
सीताराम चौधरी कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा -15
ददिप राई कम्प्युटर अपरेटर योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9826705339 -15
भवनाथ सिग्देल अमिन पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9841578565 -14
उषा दनुवार सामाजिक परिचालक योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9863002663 -14
प्रदिप बानिँया अमिन पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842983989 -14
रामवती चौधरी कार्यालय सहयोगी कृषि विकास शाखा -13
कुविरमान दनुवार कार्यालय सहयोगी पशु स्वास्थ्य शाखा -13
सिर्जना राई कार्यालय सहयोगी प्रशासन -13
नवराज रेग्मी कार्यालय सहयोगी शिक्षा -13
प्रकाश कुमार नेपाली कार्यालय सहयोगी न्यायिक समिति सचिवालय 9842947566 -13
गीता थापा खा पा स टे -13
राजेश मरिक कार्यालय सहयोगी स्वास्थ्य शाखा -13
श्यामकुमार चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842947996 -12
पुजन थापा हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842826321 -12
प्रेम बहादुर आले हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842837243 -12
योगेश चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9825793281 -12
डम्बर बहादुर श्रेष्ठ हल्का सवारी चालक प्रशासन 9868196711 -12
राम सेवक चौधरी सहायक चौथाे पशु स्वास्थय शाखा 15
अच्युतम काफ्ले वडा सहायक दर्ता चलानी 17
नारायण प्रसाद ढुंगाना वडा सहायक दर्ता चलानी 9842946824 20
तारा बहादुर राई हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842824140 20
श्रबन चौधरी खा पा स टे पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842965541 20