Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
दिनेश पोखरेल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788
अजन्ता पौडेल अधिकृतस्तर छैटौ भूमि व्यवस्थापन शाखा
अम्बिका प्रसाद धमला सहायक चौथाे आलेप ९८५२८३५१२२
अवध कुमार चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ स्वास्थ्य शाखा 9852835377
आनन्दकुमार चौधरी सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा
इन्द्र नारायण चौधरी अधिकृतस्तर छैटौ पशु स्वास्थ्य शाखा 9842837163
ई रुपक तिम्सिना सुचना प्रविधि अधिकृत सुचना तथा संचार प्रबिधि शाखा ito.triyugamun@gmail.com 9842457680
उमेश घिमिरे सहायक चौथाे प्रशासन 9842825928
उषा दनुवार सामाजिक परिचालक योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9863002663
एक वहादुर राउत अधिकृतस्तर सातौ शिक्षा 9842826273
किरण कुमार कार्की अधिकृतस्तर सातौ स्वास्थ शाखा 9842824361
कुविरमान दनुवार कार्यालय सहयोगी पशु स्वास्थ्य शाखा
कृपाराम चौधरी कानुनी परामर्श विज्ञ न्यायिक समिति सचिवालय 9842876999
कृष्ण कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9860776625
कृष्ण प्रसाद खतिवडा स.क अपरेटर स्वास्थ्य शाखा 9842846016
खड्ग बहादुर खड्का सहायकस्तर पाँचौ पञ्जीकरण शाखा ९८४१८२९४००
गाेपालराज राय अधिकृतस्तर सातौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842826774
गीता थापा खा पा स टे
गुरु प्रसाद ढकाल सहायकस्तर पाँचौ राजश्व शाखा 9852835013
जयशंकर मल्लिक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9808993274
टिकाराम गुरागाँई अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842838425
डम्बर बहादुर श्रेष्ठ हल्का सवारी चालक प्रशासन 9868196711
तारा बहादुर राई हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842824140
दिनेश शिवाकाेटी अधिकृतस्तर सातौ योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9862982015
दिपक शर्मा फुयल सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788
नवराज रेग्मी कार्यालय सहयोगी शिक्षा
नविन चौधरी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842576185
निर्मलकुमार विश्वास चौधरी ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852835012
निर्मला दाहाल सहायक चौथाे आर्थिक विकास शाखा 9862800050
पुजन थापा हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842826321
पुष्पराज पाेखरेल सहायक चौथाे न्यायिक समिति सचिवालय 9842826328
प्रकाश कुमार नेपाली कार्यालय सहयोगी न्यायिक समिति सचिवालय 9842947566
प्रदिप बानिँया अमिन पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842983989
प्रमिला दनुवार सहायकस्तर पाँचौ कृषि विकास शाखा 9842869265
प्रेम बहादुर आले हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842837243
फग कुमारी कट्टेल सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9842902084
भक्त बहादुर दनुवार अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842916468
भक्त बहादुर नेपाली अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842861887
भगवति खतिवडा सहायक चौथाे शिक्षा 9842905285
मिलन दनुवार सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842909344
मीनबहादुर थापा कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा
योगेश चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9825793281
रमेश चन्द्र ढुंगाना ईन्जिनियर छैटौ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9852838666
राजकुमार खड्का अधिकृतस्तर सातौ शाखा प्रमुख,आर्थिक विकास शाखा 9852831600
राजेश मरिक कार्यालय सहयोगी स्वास्थ्य शाखा
रामवती चौधरी कार्यालय सहयोगी कृषि विकास शाखा
राेनिशा खतिवडा सहायकस्तर पाँचौ योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक 9865490734
राेशन कुमार नायक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842995132
लक्ष्मण विक्रम थापा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन 9852838111
लता घिमिरे MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9842977482
विनया बस्नेत अधिकृतस्तर सातौ लेखा 9862964163
विमला खड्का फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा 9862401640
विर वहादुर दनुवार सहायक चौथाे राजश्व शाखा 9811748456
विवश थापा कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9862945884
विश्वजित राई अधिकृतस्तर सातौ सामाजिक विकास शाखा 9852831554
विष्णु तामाङ्ग अ. सव ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9847169855
शशी कार्की सहायक चौथाे पशु स्वास्थ्य शाखा 9862826788
शिराेमणि खतिवडा MIS Operator पञ्जीकरण शाखा 9852835078
श्यामकुमार चौधरी हल्का सवारी चालक प्रशासन 9842947996
श्रवण कुमार चौधरी सहायक चौथाे पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 9842850527
सन्ताेष काफ्ले सहायकस्तर पाँचौ न्यायिक समिति सचिवालय triyugajustice@gmail.com 9842876999
सन्ताेष शाह कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9847169143
सिर्जना राई कार्यालय सहयोगी प्रशासन
सीताराम चौधरी कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा
सुशिला राउत सहायक चौथाे सामाजिक विकास शाखा 9852890114
सोमबहादुर दनुवार कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा 9842876224