उधोग र व्यापार समृद्धिको अाधार, बसोबास योग्य, हरियाली त्रियुगा नगर

Staff

Designation: कार्यकारी अधिकृत
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
उद्धव प्रसाद रिजाल कार्यकारी अधिकृत ९८५२८३८१११
Designation: इन्जिनियर तथा सुचना अधिकारी
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
निर्मल कुमार विश्वाश चौधरी इन्जिनियर तथा सुचना अधिकारी ९८५२८३०२८५
Designation: लेखा अधिकृत
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
दहलमान राई बान्तवा लेखा अधिकृत
Designation: ना.सु
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
गुरु प्रसाद ढकाल ना.सु
Designation: खरिदार
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
- खरिदार
अम्बिका प्रसाद धमला खरिदार ९८५२८३५१२२
वेदनाथ ढुंगाना खरिदार
सुशिला राउत खरिदार
चण्डिका राउत खरिदार administration raut.chandika2024@gmail.com 9842845518
Designation: सव. ओभरसियर
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
वसन्त कुमार दनुवार सव. ओभरसियर
देवकान्त चौधरी सव. ओभरसियर
Designation: अमिन
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
भवनाथ सिग्देल अमिन
Designation: वडा सहायक
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
सुन्दर देव चौधरी वडा सहायक
नारायण प्रसाद ढुंगाना वडा सहायक
उमेश घिमिरे वडा सहायक
अच्युतम काफ्ले वडा सहायक
राकेश कुमार चौधरी वडा सहायक
गोबिन्दराज कोइराला वडा सहायक
बिष्णु कुमार दनुवार वडा सहायक
किशोर कुमार चौधरी वडा सहायक
फग कुमरी कटेल वडा सहायक
श्रबन कुमार चौधरी वडा सहायक
दल बहादुर दनुवार वडा सहायक
कृष्णा कुमरी काफ्ले वडा सहायक
राम सेवक चौधरी वडा सहायक
बिर बहादुर दनुवार वडा सहायक
दिलिप कुमार खड्का वडा सहायक
Designation: वातावरण अधिकृत
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
उपेन्द्र के.सी. वातावरण अधिकृत
Designation: लेखापाल
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
बाबु राजा प्रजापति लेखापाल
Designation: हल्का सवारी चालक
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
तारा बहादुर राई हल्का सवारी चालक
दिलिप कुमार श्रेष्ठ हल्का सवारी चालक
गणेश कुमार बानियाँ हल्का सवारी चालक
उमेश चौधरी कलवार हल्का सवारी चालक
Designation: नगर सहजकर्ता
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
अम्बिका कुमरी चौधरी नगर सहजकर्ता
Designation: इलेक्ट्रीसियन
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
गोपाल चौधरी इलेक्ट्रीसियन
रंजित कुमार चौधरी इलेक्ट्रीसियन
Designation: कार्यालय सहयोगी
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
वसन्त कुमार खड्का कार्यालय सहयोगी
पदम बहादुर दनुवार कार्यालय सहयोगी
Designation: सूचना अधिकारि (सब-ईन्जिनियर)
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
घनश्याम चौधरी सूचना अधिकारि (सब-ईन्जिनियर) ९८५२८३०४६९
Designation: सुचना प्रविधि अधिकृत
Name Designationsort descending Section Email Phone Photo
सन्तोष आचार्य सुचना प्रविधि अधिकृत सुचना शाखा ict.triyugamun@gmail.com